Wieszak na rower

Wpis

czwartek, 26 czerwca 2014

Gdzie bezpiecznie ulokować rower?

Mieszkańcy wsi i mniejszych miejscowości, a także Ci, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych bądź małych kamienicach nie mają problemu z ulokowaniem swoich rowerów. Sprawa komplikuje się jednak, kiedy przychodzi nam mieszkać w bloku, a garaży albo nie mamy, albo jest on niepewny bądź mały.

Co zrobić z rowerem, jeżeli naprawdę nie mamy go gdzie umieścić, a wycieczki na nim są dla nas normalnością i nie moglibyśmy z nich zrezygnować? Doskonałym rozwiązaniem są stojaki na rowery, które można nabyć w sklepach rowerowych bądź przez internet (np. tu: http://www.stojakinarowery.com.pl/stojaki-rowerowe-wszystkie-modele-c-17.html). Stojaki takie pozwolą nam na bezpieczne ulokowanie naszego jednośladu tak samo dobrze jak wieszak na rower. Wieszak taki możemy zainstalować na ścianie pokoju czy garażu i nie przejmować się tym, że nasz rower zajmuje dużo miejsca.
 
Grunt to dobre rozlokowanie dostępnej przestrzeni. Kupując wieszak na rower nie musimy się martwić brakiem miejsca, ono niemalże znajdzie się samo gdyż wykorzystamy powierzchnie, która do tej pory była wolna i nieużywana.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
tojak12
Czas publikacji:
czwartek, 26 czerwca 2014 11:49

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • mir_234 napisał(a) komentarz datowany na 2014/10/17 22:47:09:

    ja mam sprawdzone miejsce na rower - mieszkam w domu i mam dobre miejsce w pomieszczeniu gospodarczym

Dodaj komentarz